Witamy w SAAMBA

Podaruj 1% podatku na Stowarzyszenie SAAMBA

Podaruj 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia SAAMBA
Drodzy Studenci i Absolwenci Szkoły Biznesu PW,

serdecznie zachęcamy Was do przekazania 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia SAAMBA.
Niezależnie od kwoty, zwolni Cię to od obowiązkowej składki członkowskiej za bieżący rok.

Nasze ambitne plany reaktywacji Stowarzyszenia przynoszą efekty. Dążymy do integracji środowiska Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu PW. Planujemy różnorodne aktywności towarzyskie, zawodowe i rozwojowe. Jeżeli masz chęć nas wspomóc - zapraszamy serdecznie.

Dwa lata temu uruchomiliśmy aplikację członkowską, dzięki której każdy z Was może się do Stowarzyszenia zapisać, a potem na bieżąco uaktualniać swoje dane, pozostając w kontakcie z koleżankami i kolegami ze swojego rocznika i kierunku studiów. Ponadto aplikacja automatycznie przypomina o terminie składki członkowskiej.

Między innymi dzięki środkom pozyskanym z jednego procenta, stworzymy platformę komunikacji wewnętrznej dla wszystkich członków Stowarzyszenia SAAMBA. Jest to w chwili obecnej nasz najważniejszy projekt - będzie ona służyć do wymiany wzajemnych doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych, poszukiwania pracowników lub nowych wyzwań zawodowych - chcielibyśmy dać wszystkim nam możliwość wzajemnych poleceń. Platforma ta ma również służyć do utrzymywania kontaktów towarzyskich.

Naszą ambicją jest też ufundowanie w niedalekiej przyszłości stypendium dla wybranego, uzdolnionego ucznia, który potrzebuje takiego wsparcia, aby spełnić swoje marzenie o studiach. Jesteśmy przekonani, iż jako Studenci i Absolwenci Szkoły Biznesu PW z pewnością docenicie ten pomysł również poprzez przekazanie 1% podatku.

Mamy sporo pomysłów i chęci na ich realizację, istotną przeszkodą są jednak niewystarczające środki finansowe. Dzięki temu, że jesteśmy tzw. Organizacją Pożytku Publicznego, możemy być beneficjentem darowizny - która Ciebie nic nie kosztuje, bowiem jest to 1% rocznego podatku dochodowego PIT, zapłaconego od Twojego wynagrodzenia.

Jeśli chcesz przekazać swój 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia, wystarczy w odpowiednim polu deklaracji PIT wpisać numer KRS: 0000113691. Nie zapomnij zaznaczyć pola pozwalającego na przekazanie Stowarzyszeniu danych darczyńcy przez Urząd Skarbowy.

Z góry dziękujemy,
Zarząd SAAMBA

Copyright © SAAMBA Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej 2018 r.