Synaptyczna SAAMBA z Maciejem Samcikiem

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu Synaptyczna SAAMBA.maciej samcik

Na spotkaniu gościć będziemy redaktora Macieja Samcika, dziennikarza ekonomicznego „Gazety Wyborczej”, właściciela serwisu "Subiektywnie o finansach". Nasz gość pisze ciekawie i przystępnie o giełdzie, ubezpieczeniach, funduszach emerytalnych i inwestycyjnych, bankach i finansach osobistych. Jest także autorem i współautorem poradników o oszczędzaniu. Maciej Samcik jest również laureatem prestiżowych nagród dziennikarskich, m. in. nagrody „Grand Press” w kategorii „dziennikarstwo specjalistyczne” w 2005 roku.


Temat przewodni dyskusji: Subiektywnie o finansach - Pracownicze Programy Kapitałowe - czy to się opłaca, a jeśli tak, to komu?

Przed naszym gościem, szczegóły i zawiłe detale propozycji PPK nie mają tajemnic. Z pasją, wiedza, rzeczowo i z humorem wyjaśni "co w trawie piszczy" i czy będziemy od tego bogaci, czy biedniejsi. Mnóstwo praktycznych rad i wiedzy w formie dwugodzinnej dyskusji, poprzedzonej prezentacją.

Spotkanie odbywać się będzie w formule otwartej, przeznaczone jest dla członków stowarzyszenia SAAMBA oraz osób przez nie zaproszonych po uprzednim zarejestrowaniu się.

Data spotkania: piątek, 13 kwietnia 2018 r.
Miejsce spotkania: Szkoła Biznesu PW, ul. Koszykowa 79

Plan spotkania:
17:30 - otwarcie rejestracji i networking
18:00 - 20:00 - dyskusja

Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.

Na spotkanie obowiązują zapisy - link poniżej.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Copyright © SAAMBA Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej 2019 r.