Warsztat - Jak dopasować pracę do siebie, a nie siebie do pracy?

Artur NegriWartości, motywacje, style myślenia.

Warsztat poprowadzi Artur Negri - Executive & Business coach CoachWise™ ACC ICF

SAAMBA zaprasza na warsztat otwierający nowy cykl tematyczny poświęcony rozwojowi osobistemu. Na najbliższym spotkaniu zajmiemy się wartościami.

Wegetarianin nie powinien pracować w rzeźni. Jeśliby jednak by tam pracował, nie dopasowałby pracy do siebie, a siebie do pracy. Czy tak postępuje człowiek świadomy siebie? Każdy z nas ma w sobie kilka kardynalnych wartości, które motywują nas do takiego, a nie innego codziennego życia. Czy warto żyć przeciw nim, a zatem - przeciw sobie?

Podobnie rzecz ma się ze stylami myślenia: jedni wolą fakty, drudzy relacje, a jeszcze innych kręcą idee lub badanie struktur. Dominuje w nas tylko jeden z nich. Kształtujemy go we wczesnym dzieciństwie. Pozostanie niezmienny i trwały aż do śmierci. Objawi się w naszej każdej pierwszej i naturalnej reakcji. To właśnie poprzez typowy dla nas dany styl myślenia postrzegamy sytuacje, analizujemy informacje i podejmujemy decyzje. Właściwy nam styl myślenia może nas wspierać lub ograniczać w danej pracy.

Jeśli właściwie zdefiniujemy siebie, mamy szansę żyć w zgodzie ze sobą. W zgodzie z nami będzie także nasze wykształcenie, kariera, praca… Uświadomienie własnych wartości i stylów myślenia to lepsze życie dla siebie i innych.

O czym będziemy rozmawiać?
Jakie są style myślenia? W jaki sposób analizujemy informacje i podejmujemy decyzje? Czym są wartości? Jak rozpoznawać wartości oraz style myślenia u siebie i u innych? W trakcie spotkania planowana jest także debata oksfordzka.

Z czym wyjdziesz?
Z listą wartości i stylami myślenia.

Nagroda
Na koniec spotkania rozlosujemy nagrodę ufundowaną przez prowadzącego: 1 badanie psychometryczne FRIS® - style myślenia i działania.

Na warsztat obowiązują zapisy. Dalsze powiadomienia będą wysyłane tylko do zapisanych osób. Warsztat jest nieodpłatny dla aktywnych członków Stowarzyszenia.

Dołączyć do SAAMBA można rejestrując się tutaj, a członkostwo można opłacić na miejscu przed wejściem na salę, lub uprzednio przelewem – 50 zł rocznie.

KRÓTKO O PROWADZĄCYM

Artur Negri - Executive & Business coach CoachWise™ ACC ICF

Coach, trener biznesu, mentor, wykładowca akademicki. Najsilniejsze kompetencje, a zarazem pasja: komunikacja i etyka, z której przygotowuje doktorat. Ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia w rozwijaniu ludzi i organizacji. Proponuje rozwiązania i autorskie programy rozwoju. Główne obszary pracy: komunikacja, kariera, marka osobista, autoprezentacja, efektywność, logiczne myślenie, zarządzanie przez wartości, diagnostyka osobowości Hogan Assessment i FRIS. Wprowadza narzędzia filozofii, etyki i logiki do biznesu.

Data: piątek, 25 listopada 2016 r.
Miejsce: Szkoła Biznesu PW, sala 300 (III p.)
Godzina: 17:45 rejestracja i networking, 18:15-20:30 warsztat.
Organizator: Stowarzyszenie SAAMBA

Copyright © SAAMBA Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej 2019 r.