Warsztat - Wartości w pracy i w domu - czyli jak unikać schizofrenii?

artur negriWarsztat poprowadzi Artur Negri - Executive & Business coach CoachWise™ ACC ICF

SAAMBA zaprasza na warsztat otwierający nowy cykl tematyczny poświęcony rozwojowi osobistemu. Na najbliższym spotkaniu zajmiemy się wartościami.

Wartości to jedno z trudniejszych zagadnień, dotyka bowiem tego, co w człowieku najintymniejsze, najbardziej osobiste. Wartości, czyli to, w co tak naprawdę wierzymy, z czym się identyfikujemy, co nas motywuje. Jeśli właściwie zdefiniujemy swoje wartości, będziemy żyli w zgodzie ze sobą. W zgodzie z nami będzie także nasze wykształcenie, kariera, praca... Uświadomienie sobie własnych wartości to lepsze życie dla siebie i innych.

O czym będziemy rozmawiać?
Czym są wartości? Jak rozpoznawać wartości u siebie i u innych? Czy w sytuacji, kiedy życie mówi "sprawdzam", wartości stają się aktualne? A może dochodzą do głosu inne elementy, nieuświadomione? Będzie debata oksfordzka i ćwiczenia.

Z czym wyjdziesz?
Z listą wartości i przemyśleniem swojego funkcjonowania wedle wartości w pracy i w domu.

Nagroda
Na koniec spotkania rozlosujemy nagrodę ufundowaną przez prowadzącego: 1 badanie psychometryczne FRIS® - style myślenia i działania.

Na warsztat obowiązują zapisy. Dalsze powiadomienia będą wysyłane tylko do zapisanych osób. Warsztat jest nieodpłatny dla aktywnych członków Stowarzyszenia.

Dołączyć do SAAMBA można rejestrując się tutaj, a członkostwo można opłacić na miejscu przed wejściem na salę, lub uprzednio przelewem – 50 zł rocznie.

KRÓTKO O PROWADZĄCYM

Coach, trener biznesu, mentor, wykładowca akademicki. Najsilniejsze kompetencje, a zarazem pasja: komunikacja i etyka, z której przygotowuje doktorat. Ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia w rozwijaniu ludzi i organizacji. Proponuje rozwiązania i autorskie programy rozwoju. Główne obszary pracy: komunikacja, kariera, marka osobista, autoprezentacja, efektywność, logiczne myślenie, zarządzanie przez wartości, diagnostyka osobowości Hogan Assessment i FRIS. Wprowadza narzędzia filozofii, etyki i logiki do biznesu.

Data: piątek, 04 listopada 2016 r.
Miejsce: Szkoła Biznesu PW, sala 300 (III p.)
Godzina: 17:30 rejestracja i networking, 18:00-20:30 warsztat.
Organizator: Stowarzyszenie SAAMBA

Copyright © SAAMBA Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej 2019 r.