Warsztat - Jak napisać idealne CV

Sandra BichlW ramach Szkoleniowej SAAMBY serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na praktyczny warsztat "The Perfect CV".

Tylko w tym roku Anioły Kariery poprawiły ponad 200 CV doświadczonych managerów. Jeśli ocenić w skali od 0 do 10 oryginalne CV, które zostały Aniołom przysłane, wyniki przedstawiałyby się następująco:
- najsłabszy wynik: 0,4
- najlepszy wynik: 8,9
- średnia: 4,8

Skoro pisanie CV wydaje się być takie proste, to dlaczego aż tyle osób z ponad 10 letnim stażem pracy popełnia w nim aż tyle błędów?
Czy szablony są rozwiązaniem?
Jak wyrazić swoją osobowość w życiorysie?
Jakie uniknąć najczęstszych błędów?

Jeśli chcesz udoskonalić swoje CV pod okiem eksperta, przyjdź z nim do nas w piątek, 2 czerwca 2017, o godz. 18:00 do Szkoły Biznesu, a dowiesz się wszystkiego. Nie zapomnij wziąć ze sobą laptopa!

O prowadzącej:
Sandra Bichl jest związana z branżą HR od 2002 roku. W firmie doradztwa personalego Hudson w Budapeszcie i Warszawie pracowała z managerami wyższego szczebla w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W czerwcu 2010 roku zdecydowała się na zmianę w kierunku czegoś, co zwykła nazywać „trzecią stroną” procesu rekrutacji: wspieranie kadry managerskiej w procesie poszukiwania pracy.

Data warsztatu: piątek, 02 czerwca 2017 r.
Miejsce warsztatu: Szkoła Biznesu PW, ul. Koszykowa 79
Godzina rozpoczęcia rejestracji: 17:45
Czas trwania warsztatu: 18:00-20:30
Organizator: Stowarzyszenie SAAMBA

ZAREJESTRUJ SIĘ

Copyright © SAAMBA Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej 2019 r.