Warsztat - Style decyzyjne a indywidualne style myślenia i działania (FRIS)

Najbardziej widocznymi skutkami procesu decyzyjnego są działania lub formułowane opinie i spostrzeżenia. W kolejnym spotkaniu z cyklu „Sztuka podejmowania decyzji” spróbujemy rozpoznać i zrozumieć cechy charakterystyczne indywidualnych stylów myślenia, aby zidentyfikować obszary swojej największej efektywności, zwiększyć skuteczność komunikacji i prowadzonych działań. Polski model FRIS®, który określa cztery główne perspektywy poznawcze: Faktów, Relacji, Idei i Struktur, pozwala zdefiniować nasz Styl Myślenia i Działania, czyli to co ma największy wpływ na to, w jaki sposób postrzegamy świat i w jaki sposób komunikujemy się i jak przekładamy decyzje w czyny.

Zapraszamy na warsztat (czas trwania 3 godziny):

STYLE MYŚLENIA A SPOSÓB KOMUNIKACJI I PODEJMOWANIA DECYZJI

W trakcie warsztatu będziecie mieli okazję:

• Dokonać autodiagnozy własnego Stylu Myślenia i Działania wg metodologii FRIS®
• Poznać swoje naturalne predyspozycje
• Poznać swoje mocne strony, które wyróżniają was wśród innych
• Zrozumieć, dlaczego czasami nie rozumiecie innych
• Zrozumieć jaką rolę w codziennej komunikacji odgrywa Wasz Styl Myślenia
• Dowiedzieć się, jak Wasz Styl Myślenia wpływa na sposób podejmowania decyzji
• Zrozumieć jak Wasz Styl Myślenia i Działania wpływam na to, jak zarządzacie sobą i zespołem
• Poznać model efektywności projektów zespołowych wg FRIS® oraz obszarów Waszej największej efektywności

Udział w warsztacie pozwoli też docenić siebie oraz osoby o innych Stylach Myślenia i Działania, które osiągają cele w różny sposób, co jest podstawą długotrwałej współpracy i zapewnia skuteczność działań zespołów.

Warsztat poprowadzą:

anna gruszeckaAnna Gruszecka

Anna z zawodu ekonomistka, z zamiłowania psycholog. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz Erickson Coaching International. Certyfikowany Trener FRIS® i użytkownik SHL i Extended Disc, współtwórca polskiej wersji językowej narzędzia diagnostycznego Talent Q, wspierającego rozwój osobisty w obszarze zawodowym. Z branżą usług HR związana od ponad 10 lat. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała w renomowanych firmach rekrutacyjnych i assessmentowych, pracując z managerami zarówno średniego jak i wyższego szczebla, oraz na licznych szkoleniach w Polsce i w Wielkiej Brytanii.

Anna pracowała dla firm z sektora FMCG, IT, finansowego, produkcyjnego, retail i usług wspierając organizacje w projektowaniu efektywnych systemów oceny, w realizacji procesów oceny potencjału oraz rozwoju kompetencji.

Zanim związała się z branżą usług HR, Anna przez wiele lat pracowała w sprzedaży i marketingu. Jej unikalne doświadczenie pozwala na projektowanie rozwiązań oraz wspieranie ludzi i organizacji nie tylko w procesach oceny i rozwoju, ale przede wszystkim w realizacji celów biznesowych.

monika dawid sawickaMonika Dawid-Sawicka

Ekspertka rynku pracy. Absolwenta Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej, studiów MBA oraz Erickson Coaching International. Certyfikowany trener narzędzia diagnostycznego Stylów Myślenia i Działania FRIS. Z branżą usług HR związana od ponad 12 lat. Autorka analiz i opracowań dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi oraz wydarzeń dotyczących kapitału ludzkiego. Członek Rady Ekspertów THINKTANK. W Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaangażowana w realizację największego w Europie badania rynku pracy – Bilans Kapitału Ludzkiego.

Specjalizuje się w coachingu osób, które dokonują zmiany swojego życia zawodowego i doradztwie zawodowym. Pracuje w oparciu o coaching zorientowany na rozwiązania. Realizuje też programy outplacementowe. Posiada dobrą znajomość instytucji otoczenia biznesu, branży szkoleniowej i HR-owej oraz bardzo dobrą znajomość problematyki zasobów ludzkich, co przekłada się na całościowe spojrzenie i skuteczne wsparcie managerów w projektach rozwojowych.

Data spotkania: piątek, 06 października 2017 r.
Miejsce spotkania: Szkoła Biznesu PW, ul. Koszykowa 79
Godzina 17:45 rejestracja i networking
W godzinach 18:00-21:00 warsztat
Organizator: Stowarzyszenie SAAMBA

ZAREJESTRUJ SIĘ

Copyright © SAAMBA Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej 2019 r.