Co zaplanowaliśmy?

➡️ Naszym gościem specjalnym będzie Profesor Witold Orłowski, wykładowca akademicki, główny doradca ekonomiczny PwC, autor ponad 15 książek i licznych publikacji naukowych z prelekcją “Jak zmienia się świat?”

Rejestracja:

JAK ZMIENIA SIĘ ŚWIAT

➡️ Jako zarząd SAAMBA bardzo chcemy poznać Was bezpośrednio, porozmawiać na temat przyszłości Stowarzyszenia oraz podzielić się z Wami naszą wizją i planami na najbliższe miesiące. Mamy wiele pomysłów 🙂Poza tym najważniejsze są potrzeby członków Stowarzyszenia i chcemy od Was usłyszeć czego potrzebujecie od nas.

➡️ Stworzyć przestrzeń do swobodnej, nieformalnej rozmowy i poznania się. Mamy nadzieję, że to spotkanie da nam wszystkim możliwość nawiązania nowych kontaktów i relacji biznesowych, swobodnej wymiany doświadczeń, pomysłów, zainteresowań i pasji. Nasze motto „Connect to grow”!

Jeśli jesteś Absolwentem/ Absolwentka i Studentem/ Studentką Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej #WUT – koniecznie dołącz do nas na spotkanie w dniu 23.05.2023 w Upper Deck w Hali Koszyki w Warszawie. Startujemy o godzinie 19.00!