Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom ostatniego spotkania, które odbyło się 18 kwietnia w Fundacji im. Bolesława Biegasa w Polsce. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było niezwykle udane i inspirujące!

W spotkaniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Tym razem gościliśmy min. Pawła Urbańskiego Dyrektora Szkoły, który podzielił się z nami obecnymi trendami rynkowymi na rynku szkolnictwa, opowiedział o nowych ciekawych projektach Szkoły, inspirując uczestników do stałego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji!  

Spotkanie zostało uświetnione występem Mariusza Sośnierza, CEO Cersanit Group, który podzielił się swoimi bogatymi doświadczeniami z zakresu transformacji organizacji na wybranych przykładach. Jego wystąpienie było nie tylko inspirujące, ale także praktyczne, dzięki czemu uczestnicy mogli poznać konkretne przypadki zmian w strukturach firm i ich efekty. Prezentacji naszego Prelegenta towarzyszyła owocna dyskusja, w której podzielono się spostrzeżeniami i wnioskami, co przyczyniło się do jeszcze głębszego zrozumienia tematu transformacji organizacyjnej.

W trakcie spotkania przeprowadziliśmy ankietę, a wasze opinie są dla nas niezmiernie cenne. Oto kilka z Waszych komentarzy:

„Temat spotkania bardzo uniwersalny i możliwy do praktycznego zastosowania.”

„Super spotkanie z prawdziwym praktykiem!”

„Świetna praktyczna prezentacja. Dzięki.”

„Szczera i praktyczna sesja z dużą dozą wiedzy.”

„Konkretny przykład biznesowy rozwiązania problemu.”

„Realny biznes, realne doświadczenie 👍

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność oraz aktywny udział, który sprawił, że to wydarzenie było niezwykle wartościowe i inspirujące. SAAMBA nie zwalnia tempa i jesteśmy już w trakcie planowania kolejnego spotkania, podczas którego będziemy kontynuować naszą misję dzielenia się wiedzą i budowania silnej społeczności biznesowej.