Za nami kolejne w tym roku, spotkanie studentów/ studentek oraz absolwentów/ absolwentek Stowarzyszenia SAAMBA. Tym razem gościliśmy w Le Cabaret Jazz przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Serdecznie dziękujemy wszystkim Koleżankom i Kolegom za tak liczne przybycie!

Tym razem gościem specjalnym spotkania był Adam Komarnicki z prelekcją „Sflaczałe jednorożce, czyli o budowaniu startupów bez ściemy”! Aż poczuliśmy topniejący lukier z obrazu świata startupów! Dobrze zobaczyć od podszewki jak działa świat start up’ów i VC.

Jako niespodziankę przygotowaliśmy quizz z nagrodami na temat wiedzy o Szkole biznesu Politechniki Warszawskiej i naszym stowarzyszeniu SAAMBA. Mimo podchwytliwych pytań padło, okazało się, że w gronie uczestników quizz znalazło się kilku ekspertów, którzy zaimponowali nam swoją wiedzą.

Narody w naszym quizz uzyskali:

  • 1-sza nagroda- Jurek Lackowski,
  • 2-ga nagroda- Rafał Pierzchlewicz,
  • 3- cia nagroda – Roger Adamowicz.

Serdecznie gratujemy!

Co nowego?

Podczas spotkania ogłosiliśmy nasze najnowsze inicjatywy. Szczegółowe informacje na ich temat będziemy przekazywać w osobnej komunikacji oraz na social media:

  1. Akcję charytatywną- wsparcie finansowe i rzeczowe wybranego domu dziecka. Okres świąteczny jest doskonałą okazją, aby wesprzeć potrzebujących. Za projekt odpowiada studentka WUT – Karolina Czwarno – Kos.
  2. Wdrożenia platformy do komunikacji dla członków SAAMBA-dzięki grupom tematycznym i możliwości komunikacji real time – mamy nadzieję, umożliwić networking, komunikację i wymianę doświadczeń.  Networking to serce działalności SAAMBA! Za projekt odpowiada studentka WUT – Paulina Matczak.
  3. Podcasty „My Way”, czyli rozmowy o ścieżkach życia oraz ścieżkach kariery po MBA.  Format: 30 minut rozmowy (po polsku/angielsku) o ścieżce po ukończeniu Szkoły Biznesu. Planujemy publikacje podcastów na YT i Spotify. Za projekt odpowiada absolwentka WUT/ Członek Zarządu SAAMBA – Marcjanna Bronowska

Bardzo dziękujemy Urbański Paweł z całym zespołem Warsaw University of Technology Business School za wsparcie SAAMBA.

Po raz drugi, relację fotograficzną przygotowała Monika Wasko. Dziękujemy za fantastyczne zdjęcia! www.saamba.monikawasko.com

Bardzo cieszymy się, że nasze stowarzyszenie rozwija się, czego dowodem był Wasz udział w spotkaniu! Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim za przybycie i podzielenie się Waszą dobrą energią!

Członków SAAMBA zapraszamy na spotkanie online w dniu 20.11.2023 godz. 19.00. Możliwość do rozmowy, zgłoszenia się do współpracy z nami oraz możliwość poznania koordynatorów poszczególnych projektów/

Connect to Grow!